Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Update Corona maatregelen

terug naar overzicht

Maandag, 27 april 2020

Op dinsdag 21 april jl. maakte het kabinet bekend dat de algemene coronamaatregelen zijn verlengd tot 20 mei. Het huidige verbod op evenementen met vergunnings- en meldplicht wordt verlengd van 1 juni tot 1 september.


Federatie Zuid-West Nederland heeft voor dit jaar (2020) besloten alle vislessen op school te annuleren, tevens worden er géén nieuwe ingepland. 
Dit om de volgende redenen:

1. 
We kunnen de veiligheid van de vismeesters niet garanderen. Ja, de scholen gaan open omdat kinderen elkaar niet snel infecteren. Dit ligt anders bij infectie van kinderen op volwassenen. Het lijkt ons simpelweg niet veilig of verantwoord om jullie nu voor een groep met kinderen te zetten.

2. 
De scholen hebben in de 8 resterende weken een druk inhaalprogramma af te werken. Hierin zal naar alle waarschijnlijkheid geen tijd zijn voor een visles. Daarnaast willen we ons als organisatie in zo’n drukke periode ook niet opdringen.